KURUMSAL

ÇELİKLER BANYO

İstanbul Duşakabin Montajı Uzmanı
Duşakabin günümüz dünyasında banyo ortamlarının vazgeçilmezidir... Çamaşır makinesi, banyo dolabı gibi ürünlerle artık içinde neredeyse ufak bir semaya barındıran bir banyo duşakabin sayesinde rutubet ve nem buhar gibi olumsuz etkilerden korunarak daha uzun ömürlü olacaktır.


Duşakabin Çağdaş yaşamın vazgeçilmezlerindendir duşakabin....Özellikle çalışan insanın evine geldiğinde, şehrin stresinden, kirinden, arınmak için, kullanımda kolaylık sağlamaktadır  artık hergün hatta günde birkaç kere en azından şöyle bir rahatlamak için suyun altına girip çıktığımız banyolarımızda duşakabin olmaması ihtimalini artık düşünemiyoruz bile...


Duş kabini sayesinde banyolarınız, evinizin herhangi bir odası gibi kuru ve daha kolay temizlenebilir bir hale gelecektir. Duşa kabin alırken ucuz duşakabin sloganı her ne kadar tüketici dostlarımıza cezbedici bir faktör gibi görünse de unutulmamalıdır ki, kaliteden taviz vermeden hiçbir şey ucuza satılamaz....


Duşkabin tüketicisi dostlarımız unutmamalıdırlar ki en pahalı duşakabin en kaliteli duşakabin anlamına gelmemektedir. Duşkabininin polistren duşakabin,  temper duşakabin,  eloksal duşakabin, menteşeli duşakabin ya da krom duşakabin gibi özellikleriyle birlikte anılması o ürünün bu özelliğinden dolayı kaliteli olduğu anlamına gelmez. Örneğin bir temper  duşakabinin de kalitelisi ya da kalitesizi vardır.

 

Temperli diye aldığınız duşakabin  yarı temperli  yada tempersiz olabilir buda sizin ve sevdiklerinizin Kabin camının her hangi bir nedenle kırılmasında ciddi yaralanmalarına sebep verir. Ucuz duşakabinlerde yedek parça sıkıntısıyla karşılaşabiliyorsunuz o zamanda kabin görevini yapamadığından yeni bir kabin bakmak zorunda kalırsınız buda sizin cebinize ek bir maliyet demektir.


Pahalı diye almadığınız duşakabin le aynı fiyata gelir şimdi ucuz duşakabin in bir hesabını yapın 180 tl ye cam bir duşakabin aldınız montaj fiyatı minumum 90 tl buna ek nakliye minimum 25 tl ye mal ediyorsunuz  tabi göremediğiniz noktalar tekerleklerinin kısa bir süre sonra bozulma ihtimali bu tekerleklerin yedek parçasının olmaması  ve son olarak yeni bir duşakabin almanız veya bu işten soğumanız ayrıca kabininizi takmaya gelen servisin kabini ve tekneyi terazisinde takmaması görünüm açısından silikonunu iyi çekmemesi de  duş aldığınız suyun kabinden dışarı akmasına silip temizlediğiniz yerleri temizlediniz ulaşamadığınız yerler zamanla kötü koku yayılmasına da sebep olacaktır kısaca kar yapayım derken sizlere sorunlar yaratacak bir kabin almış olacaksınız.


Biz ille de bizden alın bize montaj yaptırın demiyoruz duşakabinde uzman olduğumuz için duşakabile ilgili bize danışa bilirsiniz iletişimden bize ulaşın lütfen.